Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że łączy nas wyjątkowa pasja. Uwielbiamy gradację dźwięku silnika od subtelnego pomruku po drapieżny ryk. Kochamy motocykle. Jeśli jesteś gotowy wejść na kolejny etap tej miłości i z biernego pasjonaty stać się pełnoprawnym kierowcą, przygotujemy Cię do ekscytującej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy. Motocykl może stać również Twoim sposobem na życie!

Nasz ośrodek szkolenia kierowców „RZOŃCA” jest firmą rodzinną i istnieje nieprzerwanie od 1991 roku. Jej powstanie było naturalnym następstwem fascynacji motocyklami, którą nasza rodzina przejawia od ponad pół wieku. Działalność rozpoczęliśmy pod nazwą „ AUTO-STOK”, by w roku 2012 zmienić nazwę oraz logo, rozszerzyć ofertę i z nową energią jeszcze lepiej przygotowywać kolejnych kursantów do samodzielnej jazdy. Do dnia dzisiejszego wyszkoliliśmy już ok. 10 000 osób!  Od samego początku właścicielem ośrodka jest Stefan Rzońca. Obecnie zarządza nią wspólnie z synem Leszkiem, zawodnikiem motocyklowym, mistrzem Polski instruktorów z 2009r.

Lata mijają, a my nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę i rozwijamy się, biorąc udział w licznych zawodach i szkoleniach. To dla Ciebie staramy się być coraz lepsi, ponieważ wyznajemy zasadę, że nie ma złych uczniów, są tylko źli nauczyciele. Dzięki naszej ogromnej pasji, wieloletniemu doświadczeniu szkolimy solidnie i skutecznie. Nie zależy nam, byś po prostu zaliczył programową ilość godzin i nieprzygotowany wsiadł na motocykl. Naszą misją jest nauka myślenia na drodze i zachowania pełnego bezpieczeństwa. Przekażemy Ci niezbędną wiedzę jak jeździć, by „przeżyć” i nie zagrażać życiu innych. Nie zostawimy Cię samego z Twoimi wątpliwościami. Zadbamy, byś ukończył kurs jako świadomy kierowca, całkowicie pewny swoich umiejętności.
Zaufaj nam!

Chętnie z Tobą porozmawiamy

Ale najpierw powiedz nam trochę o sobie.